South Park: The Stick of Truth

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:632
Počet zobrazení:10 712
Gameplay videa sem sice dáváme spíše neradi, ale nedávno vydaná ukázka z úvodu chystané South Park hry působí dojmem spíše interaktivního filmu. Posuďte sami. Varování: Ukázka obsahuje prvních zhruba 15 minut hry. Pokud si nechcete kazit zážitek ze hry, nedívejte se. Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Překlad: Axchoo www.videacesky.cz Myslím, že už to je všechno. Zvládli jsme to, miláčku. Konečně jsme se nastěhovali. Je to náš nový začátek. Konečně bude všechno v pohodě. Opravdu myslíš, že to pro něj bude lepší? Tady ho hledat nebudou. Jen si musíme dát pozor, aby na sebe nepřitáhnul pozornost.

Pojď, podíváme se na něj. Zlato, jsi oblečený? Nazdar, chlape. Jak se ti líbí nový pokojíček? Vím, že to je velká změna, ale synu, pamatuješ si, proč jsme se do tohoto klidného městečka přestěhovali? - Nepamatuje si. - Vůbec si to nepamatuje. To je dobře, že si to nepamatuje.

Rádi bychom, aby sis tady užil spoustu srandy, zlato. Proč si nejdeš ven najít kamarády? Přesně tak. Běž si hrát ven jako... jako normální děti. Na kuchyňské lince jsme ti nechali peníze. Hlavně se vrať, než se setmí. Jóó, taky tě máme rádi. No tak, synu, běž si ven najít kamarády.

Zhyň pod mým kladivem, elfe. - Ne-e. - Vykazuji tě do lesního světa. Ani náhodou, já tě vykážu první. Haha, nemůžeš mi déle vzdorovat! Pomozte mi někdo! Nedokážu již déle vzdorovat! POMOC! To není fér, to je podvádění.

Řeknu to na tebe mámě. Díky, kluku, nevěděl jsem, že má léčivý lektvar. Jmenuji se Butters Milosrdný. Jsem paladin a bydlím hned vedle tebe. Měli bysme být kamarádi. Teď by sis měl promluvit s čarodějným králem. Mluvil o tvém příchodu. Čaroděj bydlí tímhle směrem.

V tom zeleném domě. Odkud jsi? Kde jsi předtím bydlel? Líbí se ti v Coloradu? Slyšme velečarodějova slova. Ty jsi ten nový kluk. Tvůj příchod byl předpovězen realitní společností. Já jsem čarodějný král. Ale nyní není čas na mluvení.

Ukážu ti mé království. Kdopak je tvůj nový kamarád, Ericu? Zmlkni mami, teď ne. Vítej v království Kupa Keep. Náš obchod se zbraněmi obstarává Clyde, válečník na 14. úrovni. Tady jsou naše obří stáje, o které se stará hraničář na 9. úrovni, Scott Malkinson, který má speciální schopnost cukrovky.

A zde je úchvatná a dech beroucí princezna Kenny. Nejkrásnější dívka v celém království. Neptej se, proč hraje Kenny holku, prostě to tak teď je. Očekávali jsme tě, nováčku, protože lidé jsou v ohrožení. Něco od tebe potřebuji a na oplátku ti dovolím přidat se do mého království. Vím, že se na to těšíš. Nastal čas tvého prvního úkolu, ale nejdřív nám řekni své jméno. Napsal jsi Kokot, je to tak?

NE. Opravdu si chceš nechat jméno Kokot? Dobře tedy, Kokote. Nyní si vyber povolání. Bojovník, mág, zloděj, nebo Žid. Mág je něco jako čaroděj, jen trapnější. Bílý zloděj? O tom jsem ještě neslyšel, zajímavé. Takže Žid? To asi nikdy nebudeme kamarádi. Vítej v KKK, Žide Kokote.

Takže nám asi budeš dělat i účetního. Hurá! Nyní běž navštívit prodejnu zbraní. Opatři se zbraní a my tě naučíme bojovat. Chtěl bys vidět mé zboží, cestovateli? Možná bys rád dostal radu a slyšel místní klepy za 2$? Ach, skvělá volba. Vidím, že jsi ozbrojen, pěkné.

Je na čase tě naučit bojovat. Chci, aby sis vzal svou novou zbraň a s odvahou ušlechtilého rytíře - seřezal Clyda. - Cože? - Nakopej mu prdel. - Co jsem udělal? Já jsem král Clyde a král se chce bavit. Do toho, nakopej ho. Nakopu ti prdel. Clyde, musíš počkat až budeš na řadě.

To je trapný. Není, je to jako dřív. Musíš počkat na svůj tah. Jako ve středověku. Vím, že to je trapný, ale takhle to sakra děláme. No tak, Kokote, nestyď se a nařezej mu. Přesně tak! Clyde je tvoje děvka. Clyde na sobě má brnění, abys mu ublížil, musíš ho praštit co nejsilněji. Ty krávo, myslím, že jsem viděl krev.

Kurva nářez. Přesně takhle se bojuje proti brnění. Poslouchej mě, klíčem k přežití je nenechat se trefit do koulí. Clyde, jsi na řadě. Kokote, chraň si koule. Připrav se. Říkal jsem chraň si je, chraň si svoje koule. Jo! Takhle jsem to myslel. Už teď jseš mnohem lepší než Clyde. Dobrá, je na čase použít tvou hrdinskou schopnost.

Používání schopností ubírá power pointy, neboli PP. Hehe, Pípí. Jestli pro to máš lepší název, tak ho kurva řekni, Clyde! Debile! Já jsem král a říkám, že je to PP. Kokote, použij svou židovskou schopnost a potrestej Clyda za neúctu ke králi. Pěkně jsi mu vytřel ten jeho debilní úsměv. Udělej to ještě jednou, dodělej ho!

Co? Já ho šetřil. Tady máš! To byla bomba! Udělals pbíí a Clyde udělal nénéé. Dobře, dobře, prokázal si se vhodným, Kokote. Následuj mě do válečného stanu a já ti ukáži naši relikvii. Tak tady to je. Důvod, proč mezi lidmi a elfy existuje nekonečný svár. Relikvie, pro kterou lidé i elfové umírají.

Klacek pravdy. Před dvěma dny jsme Klacek ukořistili zpět od elfů. Království skomíralo, ale nyní vzkvétá. Kdokoliv ovládá klacek, ovládá celý vesmír. Nehleď na něj příliš dlouho, neboť jeho síla je pro pohled obyčejného smrtelníka příliš silná. Když jsi teď viděl Klacek pravdy, promluvme si o poplatcích. Členství v mém království stojí 9,99$ za první týden. 4$ z toho se nedaní.

POPLACH! POPLACH! POPLACH! POPLACH! - Někdo spustil poplach! - POPLACH! POPLACH! - Co se děje? - Elfové zaútočili! Panebože! Do obranných pozic! Uzavřete bránu, nedovolte jim proniknout. Dejte nám Klacek, lidé. Naserte si, elfové. Jen si pro něj pojďte. Clyde, ochraňuj Klacek, zatímco my budeme bránit pevnost.

Aye, aye! Aye, aye? Nehrajeme si na piráty, Clyde! Kokote, tohle je tvoje příležitost se předvést. Za každou cenu zadrž ty debilní elfy. Chceš dostat? Jdi na ně, Kokote. Nakopej jim prdel. Jsi zraněný, Kokote. Lektvar tě uzdraví, chytej. Každé kolo můžeš použít jen jeden lektvar.

Já chtěl pět, ale tohle byl kompromis. Tenhle je rychlý, Kokote. Zkus ho zablokovat. Sežer si to. Zablokoval jsi všechny útoky a můžeš jít do protiútoku. Tvůj nepřítel je na zemi, slabý a bezmocný. Rozsekej ho! Nakopal jsi mu jeho ubohou prdel. Ve jménu čarodějného krále ty elfy dodělej. Dobrá práce, Kokote.

Máš na to, Kokote. Mám tě. Na co čekáš, Kokote? Jen tam stojí, jdi na něj. Haha, úplně si na tebe počkal. Nemůžeš na něj takhle vlítnout. Musíš použít jiný útok, abys ho zranil. Vidíš toho lučištníka, co se za ním krčí jako srab? Přepni si na luk, Kokote, a oddělej toho poseru. Super, teď můžeš zasáhnout toho vzadu.

To máš za to, že vyjebáváš s čarodějným králem, děvko. Opatrně, Kokote, je připravený na šípy. Zkus něco jiného. Pěkná trefa, Kokote. Běž na to, Kokote. Tenhle má štít. Štít je je super slabej, jen útoč nejslabším útokem a tím ho zničíš. Takhle se to dělá.

Druhý elf nemá energii, použij silný útok na brnění. To je ono, teď ho dodělej. Elfové, stáhněte se! Všichni pryč. Super! Máte to, vy debilní elfové! Hodně štěstí příště. Pořád ovládáme vesmír. Je to pryč. - Co?

- Elfové mají Klacek pravdy. To byl tvůj jediný úkol, Clyde! Hlídat Klacek zkurvený pravdy! Clyde, tímto tě vykazuji z prostoru i času. Cože? Ne, to nemůžeš! Můžu, jseš vykázanej a ztracenej v čase i prostoru. Jo, táhni domů Clyde! Bojoval jsi statečně, Kokote Možná, že jsi kokot, ale bojovat teda umíš.

Zmlkni, Scotte, nikoho nezajímáš. Teď máme větší problémy. Klacek pravdy je pryč. Musíme svolat celou armádu, abychom ho získali zpět. Můj králi, naši tři nejlepší bojovníci se ještě nevrátili. Náš nováček se o to postará. Chci, abys ses rozhlédl po okolí a našel moje nejlepší bojovníky, Kokote. Tokena, Tweeka a Craiga. Jejich fotky už posílám do tvého osobního zařízení.

Ale buď opatrný, krajina kolem je plná elfů, monster a šesťáků. Nezapomeň se vybavit. Tak běž! Přiveď mi mé válečníky. SOUTH PARK: THE STICK OF TRUTH V PRODEJI OD 4. BŘEZNA 2014

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář