Dnes tu mám něco speciálně pro filmové fandy. Tento rozhovor s Kevinem Smithem jsem překládal pro server gorilla.cz a rozhodně dopručuju, i přes delší stopáž, zhlédnout video celé. Takhle jsem se totiž už dlouho nezasmál a i divák, co nezná souvislosti, se u toho skvěle pobaví. Přidávám text z gorilly, abyste věděli, o co vůbec jde…

Někteří z vás možná vědí, že se v devadesátých letech chystal Superman s Nicolasem Cagem v hlavní roli, jehož režie se měl ujmout Tim Burton. Co ale ví málokdo, je, že za zrodem celého tohohle projektu stál Kevin Smith, scenárista a režisér ClerksFlákačů nebo Hledám Amy, jehož Zack a Miri točí porno právě běží v českých kinech.

Smith se během svého prvního „turné“ An Evening with Kevin Smith v roce 2002 (vyšlo na DVD i s dvěma pokračováními) konečně dostal k tomu, aby celou záležitost do detailů vysvětlit, a vzniklo z toho dvacetiminutové video, které už nějaký ten pátek koluje po Youtube. My vám ho nyní přinášíme exkluzivně s českými titulky, protože tohle by měl vidět úplně každý, aby jeho iluze o fungování Hollywoodu mohly vzít za své.

zdroj: gorilla.cz

Loading the player...

Loading the player...