Daniel Sloss je 23letý skotský komik, který se prosadil v poměrně raném věku. Vystupuje už od svých 16 let a za tu dobu stihl prorazit naživo i v televizi. Ve svém čísle vám vysvětlí, proč podle něj homosexuální rodiče prospívají společnosti a jak to vlastně je s hlasitými tenistkami a jejich vášnivými výkřiky.

Loading the player...

Poznámky:
– Steve Irwin je slavný australský tvůrce dokumentárních pořadů přezdívaný „lovec krokodýlů“, který zemřel v roce 2006, když ho při natáčení bodla přímo do srdce trnucha.
– Výraz „gay“ původně v angličtině znamenal „veselý, radostný“.
– Slovo „chav“ jsem z nedostatku alternativ přeložila jako „vagabund“. V britském slangu je to ale označení pro mladé lidi, kteří nosí značkové, nebo spíš značkově vypadající oblečení (často právě tepláky se specifickou značkou čepice) a spoustu různých řetězů a prstenů. Mezi jejich další poznávací znaky patří to, že svůj volný čas tráví poflakováním se v obchoďácích a opovrhováním všemi, kteří nepatří do jejich skupiny. V ideálním případě nedostudovali školu.
Kde je Wally? (Where’s Wally?) je řada knih pro děti od britského ilustrátora Martina Handforda, ve které mají malí čtenáři za úkol najít Wallyho mezi desítkami dalších postav.