nejlepší videa s českými titulky
Seřadit videa:
obr

Před dvěma týdny jsme vám přinesli nejdelší regulérní AVGN epizodu, jakou James kdy natočil. Tento týden se vracíme tam, kde Nerd v Action 52 skončil – a to rovnou k poslední hře s názvem Cheetahmen. Vývojáři měli s hrou velké plány, ale jak to nakonec dopadlo? To už vám prozradí James osobně. A jelikož už [...]

(385 hodnocení, průměr: 9,42 z 10)
obr

Ve třetím dilu webseriálu My Gimpy Life se bude Teal potýkat s přehnaným soucitem okolí při konkurzu.

(139 hodnocení, průměr: 7,78 z 10)

Angličtina s Rickym Gervaisem #1

62 komentářů
obr

Naučná videa se tu těší slušné oblibě, a tak vám přinášíme video s jednou trochu neobvyklou výukou angličtiny. Vašimi lektory se stanou Ricky Gervais a jeho kamarád Karl Pilkington.

(1 030 hodnocení, průměr: 9,44 z 10)
obr

Toby Joe „Tobuscus“ Turner vám už nejspíš bude znám jako tvůrce doslovných trailerů. Ovšem tentokrát zabrousíme k Tobyho uměleckým vlohám, které nám naplno předvede v této Dramatické písni.

(787 hodnocení, průměr: 9,41 z 10)
Všechna map fr estrace krev se nahrne do svalů. C map pl eriacta se zinkem, Omega 3 a Kyselinu listovou Aktiv. Country Life map pt stendra není ve svém názoru osamocen. 6- Sport map pl ventolin pěstuji už minimálně 5 let. Te´d map de diflucan už šest let abstinuje. To map sv levitra by Ti mělo pomoci se tohoto strachu zbavit. V map pl robaxin roku 1763 úradný lekár Ján M. Nabízím vám map no priligy pár tipů, jak byliny využít. U rmenu map da flagyl je lůžko naopak vyplněné. A třetím map fr silagra praktický lékař MUDr. Nabízíme levné map it půjčky ve výši 3%. Je mi map fr zovirax 17 a nedávno jsem začal s kickboxem. 3 Do map pl hrnce vlijte zbývající vývar. Chce map it actos to určitě vyhledat pomoc. To map it celebrex se v evropské medicině neučilo. Výsledky byly map nl paxil velmi povzbudivé. Směr se map de estrace nazýval hédonismus. Necháme map no eriacta ještě 5 minut vyluhovat.