nejlepší videa s českými titulky
Seřadit videa:
obr

Dnes vám představuji nový sci-fi webseriál Continuum, se kterým se budete na našem webu ode dneška vídat každé úterý a sobotu ve 21:00. Upozorňuji, že nejde o stejnojmenný kanadský seriál televizní stanice Showcase. V prvním díle se pohledná Reagan probere na jisté vesmírné lodi. Je sama, nic si nepamatuje a povídat si může pouze se […]

1 hvězdička (S tím se jdi bodnout!)2 hvězdičky (Bída)3 hvězdičky (Nic moc)4 hvězdičky (Podprůměr)5 hvězdiček (Klasický průměr)6 hvězdiček (Docela fajn)7 hvězdiček (Dobré video)8 hvězdiček (Výborné video!)9 hvězdiček (Mazec!)10 hvězdiček (Legenda! Super! Nádhera!) (383 hodnocení, průměr: 8,63 z 10)

Craig Ferguson: Tweety a e-maily #2

11 komentářů
obr

V dalších e-mailech a tweetech se vám Craig pochlubí svou novou technikou hry na harmoniku a poradí vám, jak se vypořádat se strachem z mluvení na veřejnosti. Díl byl odvysílán 22. 6. 2012.

1 hvězdička (S tím se jdi bodnout!)2 hvězdičky (Bída)3 hvězdičky (Nic moc)4 hvězdičky (Podprůměr)5 hvězdiček (Klasický průměr)6 hvězdiček (Docela fajn)7 hvězdiček (Dobré video)8 hvězdiček (Výborné video!)9 hvězdiček (Mazec!)10 hvězdiček (Legenda! Super! Nádhera!) (455 hodnocení, průměr: 8,84 z 10)

Remember Me se představuje

19 komentářů
obr

Hra Remember Me byla představena na letošním ročníku herní výstavy Gamescom a spoustu lidí překvapila svou velmi povedenou kyberpunkovou atmosférou. Vyvíjí ji poměrně neznámá společnost Dontnod Entertainment a vydavatelem je Capcom. Remember Me by mělo vyjít v květnu 2013 na Xbox 360, PS3 a PC. A co si myslíte o tomto zajímavém kyberpunkovém nápadu vy?

1 hvězdička (S tím se jdi bodnout!)2 hvězdičky (Bída)3 hvězdičky (Nic moc)4 hvězdičky (Podprůměr)5 hvězdiček (Klasický průměr)6 hvězdiček (Docela fajn)7 hvězdiček (Dobré video)8 hvězdiček (Výborné video!)9 hvězdiček (Mazec!)10 hvězdiček (Legenda! Super! Nádhera!) (207 hodnocení, průměr: 8,31 z 10)
obr

Dnešní filmová píseň Breath of Life pochází od jedné z nejpopulárnějších kapel současnosti, britské indie rockové skupiny Florence and the Machine. Skladbu Breath of Life složily Florence Welch a Isabella Summers pro film Sněhurka a lovec (Snow White & the Huntsman) a Florence se vyjádřila ve smyslu, že píseň je zpívána z pohledu zlé královny Ravenny, které […]

1 hvězdička (S tím se jdi bodnout!)2 hvězdičky (Bída)3 hvězdičky (Nic moc)4 hvězdičky (Podprůměr)5 hvězdiček (Klasický průměr)6 hvězdiček (Docela fajn)7 hvězdiček (Dobré video)8 hvězdiček (Výborné video!)9 hvězdiček (Mazec!)10 hvězdiček (Legenda! Super! Nádhera!) (335 hodnocení, průměr: 9,29 z 10)
obr

Známý fast-foodový řetězec Domino’s prodávající pizzu se posledních 30 let zabýval výzkumem toho, co všechno jsou lidé ochotni sníst a jak se dá zvýšit popularita pizzy. Poznámka: Crispy Melt Pizza = výrobek na obrázku, dvě pizzy splácnuté na sebe (omáčka a obloha uvnitř) + na povrchu té horní nasypaný a rozpečený sýr

1 hvězdička (S tím se jdi bodnout!)2 hvězdičky (Bída)3 hvězdičky (Nic moc)4 hvězdičky (Podprůměr)5 hvězdiček (Klasický průměr)6 hvězdiček (Docela fajn)7 hvězdiček (Dobré video)8 hvězdiček (Výborné video!)9 hvězdiček (Mazec!)10 hvězdiček (Legenda! Super! Nádhera!) (354 hodnocení, průměr: 8,97 z 10)